Telefon alarmowy 24/7

+48 660 748 201

Aktualności

Festiwal Zofiówka 2023 – Otwarcie festiwalu

22.08.2023

Rozpoczynamy!

Organizatorzy Festiwalu Zofiówka gorąco zapraszają na niezwykłą Inaugurację III Edycji. To szczególne spotkanie stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania naszym Widzom i Uczestnikom planowanych wydarzeń, które czekają na nich w trakcie najbliższych miesięcy.

Niezwykłym akcentem inauguracyjnego wieczoru będzie spektakl: „Tenor kontra sopran, czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach” w reżyserii Barbary Gutaj-Monowid!

„Kiedy tenor spotka sopran, wszystko może się zdarzyć: przepojone uczuciem arie, miłosne duety i dowcipne dialogi, słowem – operetka! Tu serca wibrują radością i wzruszeniem, biją w rytmie walca, czardasza i pieśni neapolitańskich. Całe szczęście, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. Odrobina pikanterii jest wskazana – inaczej słodycz miłości zalepiła by nas niczym landrynkowy syrop z watą cukrową!”

Zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu solistów Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Poznaniu z towarzyszeniem akompaniatora – pianisty

Barbara Gutaj-Monowid – sopran

Emil Ławecki – tenor

Marcin Łopacki – fortepian

Kiedy: 25 sierpnia 2023

Godzina: 19.00

Miejsce: Kino – Teatr Kurtyna, ul. Armii Krajowej 34

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14

https://www.facebook.com/FestiwalZofiowka/posts/pfbid0D3c5kAMseEYFWFTPGc6PUg6it3j6rAQ7XJtqCyG3pyqTtDbWcCycarJjKbbPcgsrl