Telefony alarmowe 24/7 994

+48 660 748 201 +48 882 432 544

Aktualności

PRZERWA W DOSTAWIE WODY

16.07.2020

KOMUNIKAT

MIEJSKI  ZAKŁAD  WODOCIĄGÓW i KANALIZACJI  W  SULEJÓWKU

 

zawiadamia, że w związku z wymianą uzbrojenia na  sieci wodociągowej 20.07.2020 r.  ( poniedziałek ) i 21.07.2020r. ( wtorek ) w godzinach 9:30 – 20:30

 nastąpi  przerwa w dopływie wody do posesji znajdujących się na obszarze ograniczonym ulicami: ul. Dworcowa na odcinku od ul. Szkolnej do Ronda Jana Pawła II, ul. Kolejowa, ul.Okrzei, ul. Jana III Sobieskiego na odcinku ul. Przejazd do ul. Grabskiego, ul. Grabskiego na odcinku od ul. Jana III Sobieskiego do ul. Paderewskiego ul. Paderewskiego na odcinku od ul. Grabskiego do ul. Szkolnej oraz ul. Szkolna oraz ulice: Andersa na odcinku od ul. Okrzei do ul. Francuskiej, ul. Francuska na odcinku od ul. Andersa do ul. Małego Księcia , ul. Przejazd na odcinku od ul. Popiełuszki do ul. Jana III Sobieskiego, ul. Kościuszki od ul. Jana III Sobieskiego w kierunku południowym, Chodkiewicza, Kalinowej i ul. Batorego od ul Kościuszki w kierunku wschodnim, ul. Lema, ul Popiełuszki, ul Traugutta, ul. Starych Dębów na odcinku Francuska do Popiełuszki oraz ulica Sosabowskiego.

Zastępczy punkt poboru wody znajduje się przy ul.Wodociągowej 10 – zdrój.

Serdecznie przepraszamy mieszkańców Sulejówka za wszystkie utrudnienia wynikające z prowadzonych prac. Jednocześnie informujemy, że w przypadku stwierdzenia chwilowego pogorszenia się zabarwienia wody bezpośrednio po nawodnieniu prosimy o niekorzystanie    z urządzeń pobierających wodę (pralki, zmywarki itp.) do chwili ustąpienia w/w zjawiska.

 

Dyrektor Zakładu
Katarzyna Samburska