Telefon alarmowy 24/7

+48 660 748 201

Procedury

Odczyt wodomierzy

Od dnia 1.01.2022 r. zmieniły się terminy odczytów wodomierzy głównych przez Pracowników Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Sulejówku (dalej: Inkasentów). Odczyty  wykonywane są co 2 miesiące, według ustalonych, powtarzalnych tras.

Obecny stan epidemii narzuca reżim przestrzegania zasad bezpieczeństwa, które wymagane są za zarówno po stronie Inkasenta jak i Klienta.

W przypadku niedokonania odczytu, należy skontaktować się z Inkasentem (podano także numer kontaktowy do Pracownika, który zajmuje się odczytem zdalnym). Należy podawać tylko czarne cyfry (czytane od lewej strony licznika (łącznie z zerami), które oznaczają zużycie wody w pełnych metrach sześciennych) telefonicznie pod numerami:

Kontakt do Inkasenta Miesiące odczytu Nazwa ulicy
666121530
/
735955289
(odczyt zdalny)
styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień listopad 15 Września
Bydgoska
Chełmska
Cicha
Dąbrowskiego 17, 19 (Długa Szlachecka)
Grabina
Grabińska
Grunwaldzka
Helska
Kielecka
Kochanowskiego
Koszalińska
Krakowska
Kraszewskiego
Lubelska
Magnoliowa
Magnuszewska
Narutowicza
Norwida
Olsztyńska
Opolska
Płocka
Polna
Południowa
Południowa 1A, 2A
Poznańska
Sandomierska
Sienkiewicza
Szaserów
Szczecińska
Tymiankowa
Warecka
Warszawska (Długa Szlachecka)
Wilsona
Wrocławska
Wyzwolenia
Zamojska
Zelwerowicza
Żelazna (Długa Szlachecka)
luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik, grudzień 11 Listopada 2-128, 1-139
Baczyńskiego
Batorego
Chodkiewicza
Dworcowa 1-107
Dzielna
Grabskiego
Iwaszkiewicza
Kalinowa
Korysia
Kossaka
Kościuszki 1-10
Kościuszki 16A-36A
Łączna
Mokra
Okulickiego
Pierwszek Kadrowej
Pileckiego
Pokątna
Przybosia
Sikorskiego
Sobieskiego
Starzyńskiego
Szkolna
Szymanowskiego
Wyszyńskiego
Żurawska
668210244
/
735955289
(odczyt zdalny)
styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień listopad Armii Krajowej
Chopina
Dąbrowskiego 22-46, 23-25A
Długa
Jagiellońska 11, 16, 16A
Jagodowa
Klonowa
Łomżyńska
Łukasińskiego
Małachowskiego
Mazowiecka
Mickiewicza
Miedziana
Mińska
Niemojewskiego
Orzeszkowej
Partyzantów
Rejtana
Sejmowa
Skorupki
Słowackiego 1-47, 2-44A
Słowackiego 49-75, 46A-86
Solskiego
Spacerowa
Stalowa
Świerkowa
Tetmajera
Torfowa
Wierzbowa
Wąska
Zielona
Żelazna (Sulejówek)
luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik, grudzień 15 Sierpnia
Akacjowa
Aleja Piłsudskiego 2-10
Brzozowa
Dąbrówki
Dębowa
Fredry
Gdańska 2-12, 1A
Gdańska 7-31
Jodłowa
Kolejowa
Kołłątaja
Kombatantów
Kormoranów
Krucza
Lema
Lipowa
Ludowa
Niemcewicza
Ogińskiego
Okrzei
Okuniewska 1-65A
Okuniewska 73-93
Piastowska
Plater
Pocztowa
Poniatowskiego
Popiełuszki
Poprzeczna
Przechodnia
Przejazd
Ptasia
Pułaskiego
Reja
Reymonta
Rodziewiczówny
Sielankowa
Skłodowskiej-Curie
Słoneczna
Tęczowa
Topolowa
Traugutta
Wiejska
Wrońskiego
Zaciszna
Zawiszy
666121487
/
735955289
(odczyt zdalny)
styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień listopad 3 Maja 104-134, 81-113
3 Maja 1-77, 2-94
Andersa
Bagno
Baryłki
Bema
Cieplaka
Czynu Społecznego 2-104, 1-135
Dąbka
Dąbrowskiego 1-21, 2-20
Dąbrowskiego 3, 6
Dobrzańskiego
Dojazdowa
Działkowa (Okuniew)
Dzika
Francuska
Głowackiego
Graniczna
Grudzińskiego
Grzybowa
Hallera
Jagiellońska 1-12 (bez 11)
Jałowcowa
Jaśminowa
Jedności
Kilińskiego
Kleeberga
Kochanowskiego 1-4
Konarskiego
Konopnickiej (Sulejówek, Grabina)
Kopernika
Krótka
Kutrzeby
Legionów
Leśna
Łąkowa
Maczka
Małego Księcia
Miła
Młodości
Mysia
Nałkowskiej
Niecała
Niepodległości
Nowa
Oleandrów
Olszyny
Paca
Paderewskiego 1-75, 2-90
Pogodna
Prosta
Przybyszewskiego
Sosabowskiego
Starych Dębów
Staszica
Sucharskiego
Szczęśliwa
Szekspira
Szosowa
Świętochowskiego 1-71, 2-70B
Świętochowskiego 71B-97, 78-108A
Tuwima
Wenecka
Wyspiańskiego
luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik, grudzień 11 Listopada 134-218, 143-235
Aleja Piłsudskiego 11-25, 14-34
Aleja Piłsudskiego 40-76
Aleja Piłsudskiego 57-79
Asfaltowa
Bogusławskiego
Broniewskiego
Czereśniowa
Czynu Społecznego 106-200, 137-249
Drobiarska
Dworcowa 109-157
Grottgera
Harcerska
Hotelowa
Idzikowskiego 14-50, 29-63
Idzikowskiego 5A-7A, 10
Kasprowicza
Kasztanowa
Kolbego
Konwaliowa
Krasickiego
Królewska
Krzywa
Kwiatowa
Leszczynowa
Malinowa
Mariańska
Matejki
Mieszka I
Miodowa
Moniuszki
Moraczewskiego
Orla 1-23 (Sulejówek, Wesoła + Sikorskiego)
Orla 2-44, 27-49
Osiedlowa
Paderewskiego 83-175
Piaskowa
Piękna
Podleśna
Prusa
Puszkina
Rataja
Rozwadowskiego
Różana
Sasankowa
Sosnowa
Szklarniowa
Świętojańska
Trakt Brzeski
Truskawkowa
Wiosenna
Wiśniowa
Wrzosowa
Wspólna
Żeromskiego 1-71, 2-62
Żeromskiego 64-76, 79-97
Żwirowa